English
Každému, kdo tě prosí, dej a od toho, kdo si bere tvé věci, je nežádej zpět. Chovejte se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. (Lukáš 6:30–31)
Chcete dostávat Slovo na den e-mailem? Přihlašte se zde.

Víkend v Brně a Ivančicích

zalmisti.jpgO víkendu 12.-13.února se náš tým Bible21 vydá do Brna. V sobotu ráno bude Alexandr Flek v živém vysílání rádia TWR, v pořadu s názvem "Bible jako pramen". Pořad bude vysílán od 8:00 hodin na rádiu Proglas.

Srdečně zveme k poslechu. Více informací na stránkách TWR

Sobotní odpoledne strávíme v Ivančicích, kde budeme mít od 15:30 setkání ve sboru CASD. Rádi se budeme sdílet o naši práci při šíření Božího Slova v naší zemi. Součástí našeho týmu je i zpěvačka a "žalmistka" Jana Peřtová. Můžete se těšit na její písně a vyprávění Saši Fleka o "Velkém příběhu Bible".

V neděli v 10:30 budeme hosty v letničním sboru v Brně – Nových Sadech.