English
Náš zápas totiž není proti krvi a tělu, ale proti vládám, mocnostem a světovládcům přítomné temnoty, proti duchovním silám zla v nebeských sférách. (Efeským 6:12)
Chcete dostávat Slovo na den e-mailem? Přihlašte se zde.

50.000 knih rozebráno za 28 dní

Praha, 4. května 2009 – Vydavatelství Biblion, o.s. oznámilo, že skladové zásoby prvního vydání „Bible, překlad 21.století“ jsou rozebrány. Poslední kusy se v těchto dnech doprodávají na pultech knihkupectví.

Kniha vyšla 1. dubna 2009 v nákladu 50.000 výtisků. Celý náklad byl  rozebrán během pouhých 28 dní. Podle webových stránek Svazu českých nakladatelů a knihkupců obsazuje  Bible21 již tři týdny za sebou první místo v řebříčku nejprodávanějších knih.

Zájemci o nový překlad Bible si nyní budou muset počkat na dotisk. Dalších 55.000 výtisků je již objednáno a na trhu by se „Bible21“ měla znovu objevit počátkem června.

Bible v překladu 21. století byla pod záštitou ministra kultury slavnostně představena veřejnosti 9. dubna v pražské Betlémské kapli, kde z ní předčítali přední čeští herci. Do následných veřejných čtení Bible se během velikonočního víkendu zapojily stovky jednotlivců a desítky církví i dalších organizací ve více než 85 městech České republiky.

S novým překladem Bible se veřejnost setká také 14.–17. května 2009 v rámci veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti. V sobotu 16. května v 16:30 hod. zazní ukázky biblických textů  v podání Jana Potměšila  ve veletržní Literární kavárně v pravém křídle Průmyslového paláce.