English
Náš zápas totiž není proti krvi a tělu, ale proti vládám, mocnostem a světovládcům přítomné temnoty, proti duchovním silám zla v nebeských sférách. (Efeským 6:12)
Chcete dostávat Slovo na den e-mailem? Přihlašte se zde.

Bible21 na Facebooku

Všechny čtenáře a sympatizanty srdečně zveme na stránku B21. Jedinečná příležitost sledovat aktuální informace o novinkách a dění kolem Bible21, sdílet postřehy a reakce, a také vytvářet komunitu lidí, které zajímá šíření Božího slova v dnešní, srozumitelné češtině.

B21 má na Facebooku už skoro 500 fanoušků. Budeme moc rádi, když se připojíte – a pokud se vám bude chtít, pozvěte i své přátele! Je to jednoduché – stačí kliknout SEM a pod fotkou Biblí zvolit "Navrhnout přátelům". Těšíme se na vaše vzkazy, nápady, fotografie, svědectví atd.!

Aktualizace 25.5. 2010 Počet fanoušků B21 dnes překročil magickou tisícovku! Je zajímavé je, že polovina z celkového počtu fanoušků je z Prahy (asi 500), následuje Ostrava a Brno (každé kolem 50), z Třince a Českého Těšína je přibližně po 20 fanoušcích. Kromě ČR se příznivci B21 hlásí ze Slovenska, USA (obojí 31), Velké Británie (10), Kanady (4), různých evropských zemí (vždy kolem 3), jeden fanoušek dokonce až v Mexiku.