English
„Ach, můj pane,“ řekl mládenec Elíšovi, „co si počneme?“ „Neboj se,“ odpověděl mu. „S námi jich je víc než s nimi.“ Pak se Elíša modlil: „Hospodine, otevři mu oči, ať vidí.“ Hospodin mládenci otevřel oči a hle – uviděl kolem Elíši horu ohnivých koní a vozů! (2. Královská 6:15b–17)
Chcete dostávat Slovo na den e-mailem? Přihlašte se zde.

Přípravy na Celonárodní čtení Bible 2012

Celonárodní čtení Bible letos vstupuje do svého čtvrtého ročníku!

Hlásí se nám už první letošní organizátoři z různých měst Čech a Moravy, a tak se velmi těšíme, že tato oblíbená akce proběhne i letos. Zkušenosti ukazují, že ačkoli mnozí naši spoluobčané nemají blízko k církvi, zájem o Bibli je přesto veliký. Desítky akcí probíhajících v rámci Celonárodního čtení Bible v posledních letech poskytly příležitost pro bezpočet lidí, aby se setkali s poselstvím Knihy knih. Zároveň je tato akce příležitostí pro širokou spolupráci lokálních církví a dalších organizací.

Stránky s podrobnostmi o loňském ročníku jsou zde, v tuto chvíli připravujemestránky s veškerými informacemi o Čtení 2012.

Prosíme všechny zájemce (i ty zatím nerozhodnuté), aby se ozvali řediteli Nadačního fondu Lukáši Hradilovi, který celonárodní čtení koordinuje, na adresu lukas@bible21.cz.