English
Teď mu už ale raději odpusťte a potěšte ho, aby snad nebyl přemožen přílišným zármutkem. Prosím vás, ukažte mu, že ho stále milujete. (2. Korintským 2:7–8)
Chcete dostávat Slovo na den e-mailem? Přihlašte se zde.

Praha čte Bibli

Rádi bychom Vás informovali o chystané akci Praha čte Bibli v rámci letošního 3. ročníku Celonárodního čtení Bible. Jen minulý rok se Bible četla na téměř 100 místech České republiky, často s nápaditým doprovodným programem a za podpory mnoha kulturních i církevních institucí, a věříme, že tak v Česku vzniká nová a velmi přínosná velikonoční tradice.

Letošní pražská akce se koná za spolupráce řady sborů a farností z různých denominací, partnery jsou Městská knihovna a Židovské muzeum Praha. Záštitu převzal primátor Bohuslav Svoboda a předseda Ekumenické rady církví Joel Ruml.

Srdečně Vás zveme na slavnostní večer 20.4. od 19 hod. v Městské knihovně Praha s velmi zajímavým programem (viz příloha). Pokud byste se chtěli zúčastnit i veřejného čtení na Jungmannově náměstí, budeme velice rádi.

Čtení na Jungmannově náměstí:

Veřejné čtení je ohlášeno na Jungmannově náměstí jako vloni, bude probíhat ve Velikonočním týdnu 18-21.4. (po-čt) vždy od 16 do 19 hodin (ve středu jen cca. do 18 kvůli slavnostnímu večeru v Městské knihovně).

Na Velký pátek odpoledne herci z DAMU sehrají v okolí Jungmannova nám. scénu ukřižování – ve 13 hod. se vydá procesí s bubeníky od Prašné brány k Můstku, na Jungmannovo nám. dorazí asi ve 13:30.


Pokud se chcete zapojit do čtení Bible, prosíme, zapište se na příslušný den a čas na této adrese: http://tinyurl.com/ctenibible

Zveme vás také k návštěvě stránky Praha čte Bibli 2011 na Facebooku.